Magazín Plné zdraví nabízí nejen návody na cvičení online

0
1579

Chcete opravdu zhubnout? Důležité jsou strava a cvičení. Ani jedno nelze podcenit a jakmile se budete řídit neodbornými radami, nikdy nedosáhnete požadovaného efektu. Proto se dnes podíváme, kde zjistit jaké cvičení skutečně funguje.

Ne všechny cviky jsou efektivní

Na všechny problémové partie (nejčastěji bříško, zadeček a stehna) existuje několik různých cviků, které je pořádně protáhnou. Některé cvičení je účinné a jiné ještě účinnější. Lepší je provést méně skutečně účinných cviků než se hodinu potit téměř zbytečně. Je-li vám čas drahý, cvičte efektivně. Nevěřte všemu, co na internetu čtete, a řiďte se podle ověřených zdrojů a opravdových odborníků.

Cvičíme doma

Přestože je dnes trendy navštěvovat posilovnu nebo „fitko“, stejně efektivně se zvládnete procvičit doma. Jde jen o to najít si správné návody. Například pro cvičení na břicho není potřeba žádné speciální vybavení. Sklapovačky, zkracovačky, planky, jízda na kole nebo nůžky vám bříško pěkně zpevní. Je však důležité správně si nastavit trénink a nevzdat to hned ve chvíli, kdy vás začnou břišní svaly bolet. Pamatujte, že pro krásu se musí trpět. Dobré je zakoupit si na cvičení doma také nějaké pomůcky, které vám pomohou rutinu oživit. Mohou to být balanční polštář, guma, podložka na cvičení nebo stůl. I na něm se dá protáhnout.

Skvělé tipy na cvičení a tréninkové plány

Takže žádné výmluvy, najděte si svůj tréninkový plán a vzhůru do boje za hezčí tělo. Mnoho různých plánů na cvičení online a tipů na zajímavé cviky najdete v magazínu Plné zdraví v kategorii Cvičení. Zaměřují se tam skoro výhradně na cvičení doma, radí, jak zhubnout zadek, stehna i břicho. Rady zde najdou i všichni, které bolí záda nebo krční páteř. Cvičení je prospěšné pro celé tělo, když se dělá efektivně. A když u toho budete dodržovat zásady správného stravování, je nemožné, aby se vám nepodařilo zhubnout. V magazínu Plné zdraví jsou i kategorie Diety a Zdravá strava, takže když zabrousíte také tam, budete mít kompletní informace.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here