Lamazuna Tuhý parfém - Síla hor - 20 ml - vůně jehličí, dřeva a vanilky z Econea.cz

Zveřejněno 28.01.2024 Honza

CHCI TO

Po dlouhých hodinách stoupání jehličnatým lesem se ocitnete na vrcholu hory. Svěží vítr vás pohladí po tváři a přivane lehounce nasládlé tóny lesních kvítků. S novou perspektivou pocítíte nepopsatelnou lehkost. S touto 100% přírodní vůní se budete cítit naživu. Povzbuzující tóny jedle, cypřiše a borovice doprovází hladivá vanilka a smyslný hřebíček. Parfém s průbojnou vůní nanesete na pulsní body s lehkostí, pečující kakaové máslo pokožku zároveň vyživí a zjemní. Praktická nerezová dózička z francouzské dílny se vejde i do kapsy, provonět se tedy můžete absolutně kdekoli a kdykoli. Přívrženci zero waste nadskočí radostí díky náhradním náplním. Nesmrtelnou dózičku s nimi můžete doplňovat pořád dokola a vůně obměňovat podle libosti. Úžasná, 100% přírodní francouzská značka Lamazuna si dala za cíl zjednodušit vám život, rozzářit ho radostnými barvami a vůněmi a zamezit zbytečnému plýtvání. Zero waste vychytávky i ručně ukuchtěná veganská kosmetika ušetří přírodu od zbytečných plastových obalů, zdraví od náporu škodlivých látek a peněženku od utrácení. S Lamazunou zkrátka pocítíte, že šetrnost nemusí být o odříkání a nudě, ale o radosti ze života v souladu s přírodou, barevném minimalismu a inovativních řešeních pro lepší svět.

Složení:

  • Theobroma Cacao Seed Butter*, Parfum, Copernicia Cerifera Cera*, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Eugenol, Limonene, Linalool. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství

  • Cena tohoto produktu je 395 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

    CHCI TO

    Honza

    Autor článku

    Honza

    Soubory cookies nám pomáhají poskytovat lepší služby. Používáním této webové stránky souhlasíte s používáním cookies. Víc informací