Kmenové buňky a jejich aplikace jako revoluční metoda proti nadměrnému vypadávání vlasů! Co se skrývá za tímto zákrokem?

0
391

Chcete-li mít opět silné a husté vlasy, pak vsaďte na kmenové buňky. Tato jedinečná metoda zahušťování a ozdravování vlasů je nyní dostupná i v České republice! Díky speciálnímu složení aplikovaného roztoku získáte zpět nejen svou bujnou hřívu, ale také znovu naleznete ztracené sebevědomí. Chcete se o ní dozvědět více? Pak si přečtěte následující článek, který vám prozradí, jaké výhody vám zákrok přinese, co obnáší a kdo je pro něj ideálním kandidátem.

Kmenové buňky pro prevenci i léčbu

Roztok s kmenovými buňkami dokáže s vašimi vlasy udělat divy. Díky speciálnímu složení působí dobře nejen jako prevence vypadávání vlasů, ale dokáže napravit to, co jste nevhodným životním stylem a stresem zanedbali. Toto sérum dokáže znovu oživit vlasové buňky, abyste získali zpět svou hřívu. Za největší výhody této procedury lze považovat:

  • zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovení jejich růstu
  • podporu prokrvení a zlepšení stavu pokožky hlavy,
  • vyživení kořínků, díky čemuž jsou vlasy silnější a zdravější,
  • u některých jedinců dokáže obnovit růst vlasů v lysých místech.

Kdy navštívit kliniku

Existuje řada moderních procedur, které slibují zahuštění vlasů. Některé z nich, jako třeba transplantace, jsou invazivnější a pomáhají v případech, kdy alopecie došla do stádia, že se vám na hlavě začaly tvořit lysiny či ustupovat vlasy z čela. Aplikace kmenových buněk je vhodná pro muže i ženy v počátečních stádiích plešatění. Probíhá šetrně, bezpečně a je založena na přirozených procesech. Jakmile zaznamenáte, že vám vlasy řídnou, jsou slabé a vypadávají ve větším objemu, pak je ideální čas navštívit odborníka, který vás vyšetří a nabídne vhodné řešení problému.

Co vás čeká na zákroku

Roztok obsahující kmenové buňky se aplikuje přímo do pokožky hlavy, která musí být čerstvě umytá. Účinná látka se zavádí velice tenkou jehlou a skládá se ze tří růstových faktorů, jež mají za následek rozmnožení a migraci vlasových buněk. Díky těmto procesům dochází k zahuštění vlasů a urychlení jejich růstu. V případě, že chce klient či klientka dosáhnout co nejlepších výsledků, je možné aplikovat roztok společně s vlastní plazmou. Aktivní látky obsažené v séru dokáží zvýšit cirkulaci krve ve vlasové pokožce, která napomáhá zlepšit její celkový stav a lépe vyživit vlasové váčky. Po zákroku může být vaše pokožka trochu podrážděná. Tento stav však odezní do 24 hodin. Velkou výhodou je, že po zákroku vás nečekají žádná omezení. Můžete se hned vrátit do práce a běžného života.

Jaké jsou výsledky po aplikaci

Bezprostředně po zákroku výsledky neuvidíte, na ty je potřeba si počkat několik týdnů. Neznamená to ale, že by byla procedura málo účinná. Vlasové folikuly se nejprve musí vzpamatovat ze špatného zacházení a zareagovat na dodané živiny. Jako první jev zpozorujete zastavení vypadávání vlasů, poté se zlepší stav pokožky hlavy a kvalita vlasů a nakonec dojde k postupnému zahuštění. Aby byl účinek dlouhodobý a nezačaly vám vlasy vlivem stresu či špatné životosprávy opět vypadávat a slábnout, je dobré docházet na proceduru preventivně jednou ročně.

To byly základní informace týkající se moderních metod ošetření pokožky hlavy kmenovými buňkami. Nyní už víte, co tato procedura obnáší a pro koho je vhodná. Dočetli jste se, jaké benefity ze zákroku plynou a kdy můžete očekávat první výsledky. Teď už nezbývá než se objednat na kliniku a poradit se s odborníky, zda jste právě vy vhodným kandidátem na zákrok.

A jak se stavíte k revolučním metodám zahušťování vlasů vy? Jste spíše skeptičtí a necháváte svůj vzhled výhradně v rukách matky přírody, nebo byste holá místa či vysoké kouty na hlavě těžko snášeli? V každém případě budeme rádi, když nám svůj názor sdělíte v diskuzi.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here