Když má mít zažívání správný řád

0
1455

Všichni se s tím potkáváme docela běžně – udržet si tělo v celkové harmonii se v dnešní uspěchané době neobejde bez občasných komplikací. Důležité je vědět si rady, včas zasáhnout a vyvinout snahu, aby se nápor na organizmus příliš nepodceňoval.

Bacil není jediný nepřítel. Užívání antibiotik též dokáže s naším traktem pořádně zamávat. Někdy k sobě nejsme příliš laskaví ani my sami. Špatná strava – důvod pro střevní příhodu jako vyšitý. A o následcích ani nemluvě. Kdo z nás má dostatek času se jít poradit s lékařem? Proto je dobré mít v záloze přijatelné řešení.

Optimální složení střevní mikroflóry

Pokud dbáme o činnost svých střev důkladně, jistě konzumujeme jogurty, zakysané výrobky, ale i kvašené okurky a kysané zelí. Někdy náš stav ale přísun přírodní prevence nedovoluje. Hladinu probiotik i prebiotik je však nutno udržovat neustále. V tu chvíli je čas na eubiotika, která se postarají o růst a množení prebiotik, úpravu činnosti sliznice střeva a o vytvoření vlastních bakterií.

Léčba průjmu však spočívá i v dodávání správného množství tekutin a v dietě, u které se konzumují pouze potraviny s omezením tuku a mléčných výrobků. Proto je příhodné doplnit stravu o podpůrným prostředkem, který eurobiotika a probiotika obsahují.

Dobrá zkušenost

Když nás přepadne průjem, zácpa, křeče nebo nadýmání, vyplatí se mít po ruce lék přinášející úlevu. Hylak Forte rozumí zažívání dospělých i dětí a je vhodnou pomocí i pro těhotné a kojící ženy. Obsahuje komplex tělu prospěšných látek, které okamžitě účinkují v traktu a omezují růst škodlivých bakterií ve střevech.

Díky tekuté formě je snadno poživatelný třeba vmíchaný do nápojů (krom mléka), takže není problém dopravit ho i do mrzutého dětského tělíčka, odmítajícího jakýkoliv jiný lék. Pokud tedy potřebujete rychlou a účinnou obnovu střevní mikroflóry, Hylak Forte má dostatek sil na to, aby vám nad potížemi pomohl vyhrát.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here