Kde sehnat dámské sportovní dresy na fitness?

0
543

Na cvičení, jógu, BOSU, tabatu, spinning, zumbu nebo jen tak do fitka. Sportovní dresy se nenosí pouze na týmové sporty nebo atletiku. I u fitness cvičení je nutné dobře se cítit, mít volnost pohybu a oblékat se do materiálů, jež sají pot.

Sem tam je navíc potřeba se připravit na nějakou sportovní soutěž či taneční přehlídku a to už si vyžaduje stejné dresy pro celý tým. Kde je pořídit? Dresy fitness najdete na DDsport.cz.

Atraktivní legíny a topy, jež zvýrazní sportovní postavu

Co si představit pod fitness dresem? Základem jsou pohodlné fitness legíny. Mají moderní střih, jež zvýrazňuje ženské křivky, a jsou dostupné dlouhé nebo s 3/4 nohavicemi. Vyrábí se z materiálu GIGA ELASTIC, dvouvrstvé elastické pleteniny, nebo z italského materiálu ELASTIC EXTRA, jenž kopíruje křivky těla. Vždy je důležité zvolit si správnou velikost, ať se využije elasticita, ale zároveň nejsou kalhoty příliš napnuté. Při pohybu se musíte cítit pohodlně.

K legínám patří barevně ladící podprsenkový top. I dámské topy se vyrábí ze speciálních materiálů, jež jsou prodyšné, lehké a jemné, udržují komfort a odvádí vlhkost od těla. Takovým materiálem je například Coolmax s nízkou nasáklivostí oděvu a schopností rychle uschnout.

Sportovní dresy pro každou ženu i dívku

DDsport vyrábí sportovní dresy již 30 let, disponuje obrovským výběrem materiálů, střihů, barev a potisků, zároveň dodává dresy ve všech možných velikostech. Potisk lze připravit i na míru, vše si jednoduše navolíte v online systému a dle parametrů ihned vidíte celkovou kalkulaci.

Všechny zakázky se archivují, takže pokud si vytvoříte naprosto originální dámské legíny, budete mít možnost si třeba za půl roku, až se k vám do tanečního týmu přidají nové členky, doobjednat ty stejné.

Nahlédněte do nové kolekce pro rok 2021, stojí za to. Nové atraktivní designy nekompromisně zvýrazní vaši identitu!

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here