Kde hledat zkušenosti s produkty Naturamed – Heureka nebo Zboží.cz?

0
489

Uvažujete o koupi doplňků stravy a nevíte, kde hledat ty správné recenze? Obvykle pomohou ty správné weby. Jak s nimi pracovat se dozvíte o pár řádků níž:

Víte, na co se zaměřit při výběru doplňků stravy?

Jako první by vás měl zajímat obsah účinných látek. Tuto informaci u doplňků stravy NaturaMed vždy najdete ve složení produktu na webu i na obalu. Je dobré zjistit si, jaká je doporučená denní dávka konkrétní látky a následně údaj porovnat s daným produktem.

Dále dejte pozor, pokud už užíváte nějaké jiné doplňky stravy či léky. Někdy se mohou účinky ovlivňovat a není od věci před nákupem kontaktovat lékaře. V každém případě dodržujte dávkování uvedené na obalu.

Samozřejmě vás bude zajímat i to, jak je produkt účinný. S tím nejlépe pomohou zkušenosti zákazníků, kteří už jej užívají. U recenzí se zaměřte především na datum, kdy vznikly – je možné, před 10 lety měl daný výrobek jiné složení a zákazník tak vlastně mohl hodnotit jiný produkt.

NaturaMed má recenze oproti jiným firmám i na vlastním webu. Obvykle jde o zákazníky, které jejich výrobky užívají dlouhá léta. Všem si je před nákupem doporučujeme přečíst.

Mezi Čechy vedou portály Zboží.cz a Heureka

Jsou přehledné a rychle se dozvíte, co potřebujete. Zboží.cz nabízí hodnocení rozdělené podle toho, zda byl zákazník spokojený s komunikací, nebo právě se samotným výrobkem. Ještě detailnější informace získáte na webu Heureka.cz. Zde jsou hlavním ukazatelem kvality tzv. hvězdičky. Čím víc jich firma má, tím lépe.

Společnost NaturaMed se pyšní hodnocením 4,4 % hvězdiček z celkových pěti a má 91 % spokojených zákazníků. Na Heurece uvidíte opravdu čerstvé recenze a tím získáte jistotu, že firma je spolehlivá právě teď. Užitečné jsou i detaily: NaturaMed nabízí čtyři možnosti zaplacení objednávky a uskutečnit je můžete nejen přes web, ale také po telefonu. Nejvyšší známkou kvality je na Heurece samolepka Ověřeno zákazníky – ta u NaturaMedu zaručuje včasné dodání, proklientský servis i špičkovou kvalitu jejich výrobků.

dTest přináší informace z jiného pohledu

Spíše než na drobné zboží se dTest zaměřuje např. na spotřebiče. V recenzích se dozvíte, zda si vysavač poradí i se zvířecími chlupy, nebo jestli je myčka, o které uvažujete, opravdu tichá.

Hodnocení provádí i tým od samotného dTestu a proto se na něj můžete opravdu spolehnout. Výrobek je obvykle podroben fyzikální, technické i spotřebitelské zkoušce. K tomu pochopitelně běžný zákazník doma nemá přístup.

Zvláštní kapitolou, které se dTest věnuje, jsou potraviny. Máte svou oblíbenou značku mléka? DTest vám prozradí, zda se kvalitou vyrovná konkurenci.

Závěrem dodejme, že spotřebitelské recenze hrají před nákupem velkou roli. Hledejte je přímo na webu firmy (tak, jak je uvádí i NaturaMed), ale také na portálech k tomu určených.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here