Japonská kosmetika – čtyři ostrovní velikáni, které si oblíbil celý svět

0
129

japonské kosmetice se perfektně odráží kultura této fascinují země. Je futuristická a přesto stále tradiční – vrací se k čistým přírodním surovinám a zároveň hledá nové způsoby výroby souladu s ideou udržitelnosti. Seznamte se s předními japonskými výrobci, jejich filozofií a podmanivými produkty!

Japonská kosmetika – kombinace ryzích materiálů a moderní výroby

Co přesně spojuje následující společnosti? Ekologicky zpracované, do mistrovského designu zabalené čisté přírodní ingredience – jednoduché, ale rozhodně ne obyčejné! Poznejte blíže jejich originální příběhy a koncepty!

Ruhaku – první japonská kosmetika s certifikátem bio kvality

Organická péče o pleť, jenž využívá dary unikátního přírodního ekosystému souostroví Okinawa. Tajemství jejich produktů spočívá ve zpracování vzácné mořské řasy gettou s jedinečnými léčivými vlastnostmi.

  • Gettou, hlavní složka výrobků, je extrémně silná antioxidační bylina bohatá na aminokyseliny a minerály. Dokáže chránit pokožku před stárnutím, ale také pozitivně ovlivnit hormonální výkyvy a ženský cyklus.
  • Společnost je vůbec prvním držitelem certifikátu ECOCERT v Japonsku.

Slim cera – revitalizační masáž drahými kameny a minerály

To, že tyto materiály jsou nejen krásné, ale mají i příznivý vliv na tělo a duši, využil Hirotoshi Hattori dokonale. Jeho luxusní ručně vyráběné masážní pomůcky sklízí celosvětový úspěch.

  • Masážní rollery z diamantové oceli stimulují cirkulaci krve a uvolnění záporných iontů. Speciálně upravená plocha válečků též odstraňuje nečistoty, čistí póry a vyhlazuje vrásky. Zářivější a pružnější pleť můžete pozorovat takřka okamžitě.
  • Rollery velmi elegantního designu obsahují více než 10 různých minerálů včetně turmalínu, křemene a měsíčního kamene. Speciální komponenty umístěné mezi válci navíc generují ionty a infračervené záření, které zpomalují stárnutí pleti.

Uka – aromaterapie pro nevšední zážitek

Uka svými produkty promění nudnou rutinní péči o tělo v jedinečný relaxační prožitek. Věří, že ani v této uspěchané době bychom na péči o sebe a vlastní štěstí neměli zapomínat.

  • Společnost klade důraz na vysokou kvalitu svých produktů, udržitelnost a praktičnost. Používá jen přísně vybrané organické suroviny rostlinného původu a svou kosmetiku nikdy netestuje na zvířatech. Balení jsou praktická, vhodná k používání v každodenním životě.
  • Nejúspěšnějším artiklem Uka je multifunkční olej na nehty okouzlující vůně, který využijete i jako parfém nebo k uvolňující masáži těla. Byť se soustředí především na výrobky pro manikúru, v její nabídce naleznete oceňovanou řadu péče o vlasy a pokožky hlavy, sprchové gely a tělové spreje a oleje.

WA:IT – čistá, přírodní a uvědomělá kosmetika

Akcent čisté a přirozené krásy ve spojení s aromaterapií, meditací a udržitelností – to je japonsko-italská značka WA:IT. Tato unikátní symbióza dvou odlišných kultur vyzývá: Zastavte se a jen tak pozorujte. Vnímejte pomíjivost okamžiku a raduje se z něj!

  • Nejoblíbenějším produktem společnosti je parfém HITO, který voní po sicilských citrusech, fících a pivoňce. V sortimentu firmy naleznete i aromatické tělové peelingy, balzámy a másla.
  • Výrobky jsou 100% přírodní bez složek nebezpečných pro životní prostředí. Výběr dodavatelů surovin se řídí zásadami Fair Trade. Obaly jsou zcela recyklovatelné a biologicky odbouratelné, papírové etikety vyrábí z biologického odpadu – žádná toxická barviva ani lepidla!

Zaujaly vás koncepty asijských výrobců kosmetiky? Přivítáte malý kousek Japonska u sebe doma?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here