I zdravý životní styl přijímá paštiku. Ale jedině z tofu!

0
1725

V současné době je velice skloňovaným tématem zdravý životní styl, neboť stále více lidí si uvědomuje důležitost kvalitních potravin. A paštika běžně dostupná v supermarketech do zdravého jídelníčku nepasuje, protože obsahuje vysoké množství živočišných tuků, konzervačních látek a soli. Nicméně vzdávat se paštiky jako takové rozhodně nemusíte. V následujících řádcích vám představíme paštikovou pomazánku, která je svým složením pro tělo obohacující.toskanska_chlebik

V jídelníčku vegetariánů, vegany, diabetiků a celiaků figuruje paštika z tofu, kterou po otevření nemusíte spotřebovat ihned. Pomazánka vydrží až tři či čtyři dny. A pokud bychom se měli zaměřit na porovnání paštiky z tofu a z masa, potom na plné čáře svými hodnotami zvítězí právě zdravá svačinka. Obsahuje 21,6 g tuku na 100 g, zatímco standardní paštika obsahuje 29,3 g na stejné množství. A rozdíl je také u energetické hodnoty, přičemž pomazánka z tofu má pouze 970 kJ na 100 g a pomazánka z masa má 1 267 kJ.

Produkt je dokonce vhodný pro děti, ať už na snídani či na svačinku. K výrobě se používají vysoce kvalitní suroviny, tudíž v paštice neobjevíte glutamát, lepek, ani konzervanty.

Pochutnáte si na ryze českém výrobku

Velice oblíbená je paštika PATIFU, kterou si můžete vychutnat hned v devíti příchutích. Opravdoví gurmáni si vychutnají prémiovou delikatesu. Ale na své si přijdou také milovníci netradičních příchutí, jako je hlíva, rajčata s olivami, bazalka s česnekem, s bylinkami, gourmet a hokkaido. A pokud budete chtít podráždit své chuťové buňky ještě více, potom si můžete vychutnat orientální či toskánskou variantu.

Z paštiky, která svou chutí jednoznačně vyniká, můžete vykouzlit různé pokrmy, jako je polévka, šneci z listového těsta, burschetta a další. V kuchyni se fantazii meze nekladou.

5/5 - (2 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here