Domácí péče o nehty: Bez těchto součástí se neobejdete

0
633

Domácí péče o nehty je nesmírně důležitá. Vždyť se jedná o pravidelnou činnost, která se neustále opakuje. Skutečnost je taková, že mnozí lidé pravidelně docházejí na manikúru i pedikúru, nicméně domácí vybavení potřebuje každý. Jestliže uvažujete o tom, že byste si pořídili nové, jste určitě na správném místě. My se totiž právě na všechno komponenty, z nichž by se měla taková domácí výbava sestávat, podíváme mnohem podrobněji.

Kleštičky a nůžky na nehty jako úplný základ

Mezi jakési nejdůležitější součásti výbavy na úpravu nehtů se řadí kleštičky a nůžky na nehty. Obojí musí být dokonale nabroušené a funkční. V opačném případě je práce s nimi velmi problematická a výsledek nepřesvědčivý. Výborné jsou celonerezové modely, případně variace s poplastovanou rukojetí. Nehty se s takovými nůžkami či kleštičkami upravují pohodlně a rychle.

Pestré laky na nehty

Většina žen dbá na své nehty a snaží se, aby na první pohled dokázaly zaujmout. Pokud jsou hezky a vkusně nalakované, stoprocentně se to podaří. Aktuálně je možné vybírat z velkého množství nejrůznějších laků. Vynikající jsou hlavně ty, které jsou vyrobené na přírodní bázi. Nehtům dokonale prospívají a vypadají moc hezky. Volit je možné u takovýchto laků také mnohé zajímavé vzory. Jednat se může třeba o květiny, případně zajímavé vícebarevné variace nehtů.

Sady pro vytváření gelových nehtů

Zdají se vám vaše nehty nekvalitní, hodně se třepí a ve finále je jejich vzhled ne úplně optimální? Pak se nebojte sáhnout po nějakém setu na výrobu gelových nehtů. Výroba není nijak extrémně složitá. Stačí se jen naučit s danou sadou pracovat. Ovládání UV lampy, která je jakýmsi srdcem každého setu, není nijak výrazně složité. Ostatně vše se dá dočíst i v návodu, jenž k ní bývá přiložen.

 

Zdroj obrázku:

MikhailPopov / Shutterstock.com

 

 

 

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here