Chcete jenom drahou moč a nebo skutečně kvalitní doplňky stravy?

0
1333

V dnešní době existují stovky různých doplňků stravy. Bohužel, ne všechny mají skutečně tak blahodárné účinky jak uvádí výrobce. Kdo se v tom má ale vyznat? Proto jsme si pro vás připravili TOP 3 ověřené doplňky zdraví, které vám skutečně zlepší život.

Pro správné fungování organismu se bez vitamínů a minerálů neobejdeme. Bohužel v dnešní uspěchané době naše strava není zdaleka tak pestrá, jak by měla být. Proto na scénu nastupují nejrůznější doplňky stravy.

Jak ale vybrat ty správné?

Zapomeňte na umělé doplňky stravy nebo vitamíny, dejte přednost přírodním přípravkům od prověřených výrobců nebo distributorů. Při rozhodování vám hodně napoví složení výrobku. Pokud si nejste jistí, jaké doplňky stravy jsou pro vás ideální, zeptejte se odborníka. Nikdy se neřiďte “lákavou” reklamou na internetu slibující hory doly.

Nebo se inspirujte následujícími ověřenými doplňky stravy.

TOP 1: Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná je jedlá houba řazená mezi nejprospěšnější BIO potraviny. Najdete ji i jako žádaný doplněk stravy.

Vysoce kvalitní extrakt hlívy ústřičné s vaším tělem udělá hotové divy. Pomůže vám ke správnému fungování organismu, dodá energii a vitalitu a díky vláknině má přiznivý vliv na peristaltiku střev. Obsahuje betaglukany a celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku.

TOP 2: Rybí olej

Komu z nás v dětství rodiče nutili rybí olej? A dobře věděli, proč to dělají.

Rybí olej posiluje celkovou obranyschopnost organismu a také pozitivně ovlivňuje naše duševní rozpoložení. Vhodný je také jako prevence vzniku či rozvoje artritidy nebo revmatismu a pozitivní vliv má na kvalitu spermií u mužů.

TOP 3: Hořčík

Cítíte se unavení a vyčerpaní? Vyzkoušejte doplňky stravy obsahující hořčík a sami budete překvapení, kolik energie najednou máte. Hořčík má pozitivní vliv na snížení míry únavy a vyčerpání a normální činnosti svalů. Zároveň přispívá k normální funkci nervového systému a pozitivně ovlivňuje vaši psychiku.

Doplňky stravy ale nedokáží nahradit kvalitní a vyváženou stravu. Nevíte, jak na to? Nemáte čas na sestavování jídelníčku na každý den? Vytvořte si pestrý jídelníček přes internet.

Nenechte se odírat chamtivými obchodníky a ušetřete s Tipli

Poptávka po zdraví prospěšných přípravcích roste. Toho si všimli i prodejci a nastavili ceny za doplňky stravy nesmyslně vysoko. Neplaťte víc než musíte a nakupujte potravinové doplňky levněji s Tipli.

Získat odměnu za nákup je hračka. Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli a najdete si v seznamu partnerů ověřený obchod nabízející doplňky stravy. Poté z Tipli přejdete speciálním odkazem (důležité pro připsání odměny) do obchodu, kde nakoupíte tak, jak jste zvyklí. Odměnu získáte automaticky do 48 hodin od nákupu. Při nákupu hlívy ústřičné (cena: 679 Kč) v eshopu Terezia Company, získáte zpět 50,925 Kč.

Takto šetříte na jakémkoliv nákupu na internetu. Tipli spolupracuje s více než 1 650 partnerskými obchody, ve kterých můžete získat slevu. Neváhejte a vstupte do nákupního klubu Tipli hned teď.

 

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here