Šperky Pandora potěší, a hlavně ozdobí každou ženu

0
182

Značka šperků Pandora je známá svými náramky s jejich korálky. Jak můžete odolat těmto krásným šperkům, které vám umožní vytvořit jedinečný a stylový vzhled? Tyto šperky jsou ve skutečnosti k dispozici v různých materiálech: ve stříbře, přírodním kameni, skle, zdobená zirkony, minerály, diamanty nebo dokonce perlami.

Šperky Pandora

Díky těmto náramkům, které představují hlavní část jejího obratu, je nyní Pandora přítomna ve více než 10 000 obchodech ve 100 zemích a dnes je třetí největší společností v oblasti bižuterie na světě po špercích Cartier a Tiffany & Co. Pandora dokáže vyrobit opravdu vše, co nás potěší. Jaké jsou kromě náramku další oblíbené šperky?

  • náušnice,
  • náhrdelníky,
  • přívěšky,
  • hodinky,
  • další.

Jak změřit správnou velikost náramku?

Našli jste pro vás ten pravý náramek? Nyní ale musíte vybrat tu správnou velikost! Je to docela jednoduché. Je potřeba akorát změřit velikost zápěstí třeba metrem nebo provázkem. K této velikosti přidejte tak 1 – 2 centimetry, jelikož je pravděpodobné, že žena si na něj bude chtít dokupovat korálky, tak je potřeba, aby měla dostatek prostoru a náramek s korálky ji zbytečně neškrtil.

Použití materiálů

Použité zlato je certifikováno jako bezkonfliktní. Je použito 99 % recyklovaného mincovního stříbra, protože ochrana naší planety je pro společnost Pandora důležitá. Diamanty, které zdobí některé kousky, jsou navíc nakupovány v souladu s Kimberlyho procesem, což je záruka, že není financováno porušování lidských práv.

Každá kolekce šperků je jedinečná tím, že je navržena, aby ladila společně s Pandora náramky. Takže ať už si pořídíte ke svému náramku prstýnek, náušnice či řetízek, vždy si můžete být jista, že vám bude perfektně ladit.

Šperkem Pandora u každé ženy opravdu zabodujete.

Zdroj obrázku:

AlesiaKan / Shutterstock.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here