Rekonstruujete kuchyni, v níž se vám bude lépe zdravě vařit? Zadejte poptávku a čekejte na nabídky

0
389


Každého z nás tu a tam potká potřeba rekonstruovat interiér. Ať už se jedná o rekonstrukci kuchyně, koupelny či jiných prostorů, sami svépomocí zvládneme všechny práce stěží. Pokud jste se rozhodli, že chcete novou kuchyni, v níž budete mít spoustu spotřebičů, s nimiž budete připravovat zdravé pokrmy, můžete se s důvěrou obrátit na qjob.cz, aniž byste se báli, že bude cena zednických prací  přemrštěná. Zadáte poptávku, a během několika minut začnete dostávat nabídky na realizaci zadání.

Jednoduchý a srozumitelný princip

Je to skutečně naprosto jednoduché, ať už jste žena či muž, mladý nebo starší. Na qjob.cz vytvoříte úkol a vyberete ověřeného specialistu. Popíšete, co je u vás doma či jinde udělat, a to co nejpodrobněji. Zároveň sdělte, jaký máte na danou činnost vyhrazen rozpočet, či skutečnou cenu, kterou jste ochotni zaplatit.

Takto můžete hledat nejen řemeslníky, ale i elektrikáře, stolaře, malíře, podlaháře… I profese s jiným zaměřením než je rekonstrukce, zde najdete. Evidováno je přes 20 000 profesionálů a služba funguje celostátně. Spolehlivý specialista se jistě najde i pro vás. Stačí se zaregistrovat.

Už 10 minut po zveřejnění úkolu začnete dostávat nabídky. Specialisté vám uvedou své kompetence i termíny pro dokončení úkolu. Ve většině případů můžete očekávat 4 – 5 nabídek pro každý úkol od různých specialistů.

Pak už jen vyberete specialistu, po dokončení práce úkol uzavřete a ohodnotíte práci specialisty. Specialisté nejsou zaměstnanci qjob.cz a nesou osobní odpovědnost za kvalitu provedených služeb.

Podívejte se na reference zákazníků qjob.cz

Že jsou zadavatelé úkolů, kteří tento způsob hledání specialistů využili před vámi spokojeni, se můžete přesvědčit díky početným pozitivním referencím. Pokud jste doposud váhali, recenze vás jistě přesvědčí.

Nezbývá, než napsat, co potřebujete zhotovit nebo provést, a jakou cenu chcete zaplatit. Pak už budete jen čekat na nabídky specialistů.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here