Nobilis Tilia Zubní gel Dentasalt (100 ml) – se solí z mrtvého moře, cpk

0
1010


Přírodní nepěnivý zubní Dentasalt od Nobilis Tilia gel obsahuje sůl z Mrtvého moře, která má výrazné antimikrobiální a tonizační účinky na sliznici ústní dutiny i dásně. 
Obsažené éterické oleje dodávají svěží dech a mají antimikrobiální účinky. Gel není přislazovaný.

Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Výrobcem je tradiční česká firma Nobilis Tilia, která již více než 20 let zkrášluje člověka, aniž by poškozovala přírodu. Všechny výrobky jsou vyrobené na přírodní bázi a BIO.

Složení

neobsahuje abrazivní složky, Aqua, Zea Mays Starch, Maris Sal, Zea Mays Germ Oil, Xanthan Gum, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Potassium Sorbate, CI 75810, obsahuje směs éterických olejů. Obsahuje: Limonene*, Linalool*. * – z přírodních éterických olejů, Česká republika.

Cena tohoto produktu je 174 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 700 Kč a více, máte dopravu zdarma.

CHCI TO

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here