Jak si udělat erotickou masáž doma bez studu a naplno?

0
1903

Už jste přemýšleli nad tím, jak si udělat erotickou masáž doma, ale už jen z té myšlenky se vám zbarví líčka? Už nevíte, jak skoncovat s nedostatečným vzrušením a všudypřítomným stereotypem? Je váš partner ve stresu, vy se mu snažíte všemožně pomoci a nic nezabírá? Umění erotické masáže je mocný nástroj, díky kterému zažijete nakumulované vzrušení, rozkoš a blaženost v propojení s láskyplnou intimitou. Máme pro vás několik tipů a triků, jak na to ku spokojenosti všech zúčastněných. S tímto univerzálním návodem pro muže i ženy se vám váš protějšek rozteče pod rukama a zabodujete na plné čáře. Věřte, že to není žádná věda a výsledek stojí za to, proto otevřete erotickým masážím dveře ložnice a pozvěte je dál!

 

10 tipů jak si udělat erotickou masáž od příprav po vyvrcholení

· Hlavním cílem je navodit vzrušení!

Takže si oblečte něco sexy nebo třeba vůbec nic. Masírovat totiž můžete nejen rukama, ale celým tělem.

· Empatie a intuice, to je oč tu běží!

Nalaďte se na partnerovu vlnu a řiďte se vlastní intuicí. Žádné speciální techniky nejsou potřeba.

· Nálada a místo jsou základ!

Vypněte si telefony, ztlumte světlo, zapněte tichou hudbu a udělejte vše pro to, aby se váš protějšek cítil příjemně.

· Hlavně ať vám není zima!

To se týká hlavně dam, které rychle prokřehnou a pocit zimy naruší atmosféru. Proto zapněte topení na maximum, masírovaného podložte dekou a teplým ručníkem.

· Bez mazání to nepůjde!

Ať už se jedná o masážní olej nebo o lubrikační gel, bez nich se prostě neobejdete. Dobrou alternativou je i masážní gel s lubrikantem v jednom, aby olej na tělo nezpůsobil neplechu na intimních místech, a vy jste nemuseli přemýšlet nad střídáním.

Vyzkoušejte i různé afrodiziakální vůně jako je ylang-ylang, jasmín, růže, pačuli nebo santalové dřevo.

· Partnera si svlékněte, položte na břicho a jdeme na to!

Ještě si připravte dva menší ručníky, kterými vypodložíte kotníky pro lepší uvolnění.

· Techniku nepotřebujete!

Vetřete si masážní olej do rukou a až pak začněte masírovat celé tělo od šíje až k chodidlům. Nevíte jak? Hlaďte! Jemnými pohyby přejíždějte po těle. A záda masírujte v kruzích. Nebo se podívejte na Youtube a pár základních hmatů si nakoukejte.

· Otočka na záda, ale ještě nejdeme do finále!

Pověnujte se i hrudníku, pažím, břichu, nohám a intimní partie si nechejte úplně na konec.

· Tak, a už jdeme do finále!

Věnování se intimním partiím je sice závěr, ale nenechte se mýlit, vůbec nemusí dojít na orgasmus. Záleží pouze na vás, jaké máte s partnerem další záměry nebo jestli skončíte u masáže.

· Nespěchejte!

Zůstaňte u genitálií klidně až 30 minut a nemějte obavu, že to není možné. Je! A jistě vás to bude oba bavit. Použijte šlehačku, čokoládu, cokoli vás napadne. Můžete zkusit zapojit i masáž prostaty a váš partner bude vrnět blahem!

Co by vás mohlo rozhodit?

Nezapomeňte, že budete používat velké množství oleje a byla by škoda zkazit si hezkou chvilku myšlenkou na to, že budete mít mastnou celou postel a nepůjde to vyprat. Připravte se na to předem a podložte masírovaného čímkoli, čeho vám nebude líto, když se zničí. Můžete pořídit i PVC prostěradlo, které olej nepropustí, ale pokud použijete deku a přes ni ještě ručník, nebude to nutné.

Řiďte se intuicí!

Intuice a empatie jsou na výši nad složitými technikami a pravidly. Erotická masáž by měla oba vzrušovat. Dali jsme vám stručný návod, jak se připravit, čemu se věnovat, ale zbytek už je jen na vás. Nebojte se, že děláte něco špatně, celé je to o komunikaci a naladění se na stejnou vlnu se svou druhou polovičkou. Možná se vám to nepodaří při prvním pokusu, ale rozhodně je při nezdaru hned nezavrhujte! Zkuste to znova a do třetice všeho dobrého. Vyzkoušet můžete i tantrickou masáž. Tak vzhůru pro oleje a udělejte si hezký večer už dnes, není důvod to odkládat, jen učení dělá mistra!

Máte i vy nějaké tipy, co by měly zaznít a budou pomyslnou třešničkou na dortu? Budeme rádi, když se s námi o ně podělíte a inspirujete ostatní čtenáře.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here