Fresh Ječmen Fresh 250g

0
1205

Výtažek z mladého ječmene je živým, přírodním, čistým a komplexním nápojem, který zasytí organizmus a přinese mu celou řadu pozoruhodných látek.
Dnešní způsob života přináší hodně stresu a nezdravé stravování způsobuje překyselení našeho těla, což se významně podílí na vzniku civilizačních chorob. Ječmen Fresh vytváří a udržuje v organizmu zásadité prostředí a tím napomáhá před těmito vážnými chorobami chránit. Při kombinaci s dalšími zelenými potravinami se účinek ještě zvyšuje. Ječmen Fresh je možné aplikovat i zevně na akutní kožní problémy – popáleniny, odřeniny a spáleniny, kde efektivně napomáhá v hojení ran.
Najdete v něm:
Kvalitní bílkoviny a aminokyseliny – tvoří podstatnou část živé hmoty a jsou cenným základním stavebním kamenem všech buněk v lidském těle.
Minerály – potřebné pro správnou funkci enzymů (které se účastní většiny biochemických procesů v těle), jejichž nedostatek může způsobovat různá onemocnění jako je osteoporóza (chybí vápník) nebo poruchy krvetvorby (chybí železo).
Antioxidanty – aktivně vyhledávají a blokují vznikající volné radikály již v zárodku, což má zásadní význam pro obranyschopnost organizmu a naše zdraví.
Přírodní vitamíny – patří k základním složkám lidské potravy a podílejí se na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Lidský organizmus si, až na některé výjimky, nedokáže vitamíny sám vyrobit, a proto je musí získávat prostřednictvím stravy.
Chlorofyl – zlepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran, chrání proti zánětům a působí dezinfekčně.
Ječmen Fresh neobsahuje Lepek.
DEJTE SI PO RÁNU SKLENKU JEČMENE FRESH A DODEJTE SVÉMU TĚLU ENERGII NA CELÝ DEN! Zelené potraviny nakoupíte na Zelenyobchod.cz.

Fresh Ječmen Fresh 250g je k dostání za cenu 990.00 Kč.

PŘEJÍT DO OBCHODU

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here