Online cvičení na doma – Cvičte podle tréninkových videí s instruktorem

Online cvičení na doma – Cvičte podle tréninkových videí s instruktorem

od -
0 417

Pokud chcete zhubnout, ale nemáte tolik možností v dnešní uspěchané době, možná právě pro vás může být ideální cvičení doma. Díky tomu neztrácíte čas docházkou do posilovny, nepotřebujete žádné speciální vybavení a oblečení, nemusíte se nikomu přizpůsobovat časově.

Důležitá je chuť začít a to bývá často hlavní kámen úrazu. Motivace se hledá těžko a málokomu vydrží po delší dobu. Podívali jsme se proto na zoubek jednomu cvičebnímu programu, který by měl tuto nevýhodu eliminovat a s jehož pomocí by vám měla chuť do cvičení zůstat dlouhý čas.

Vstoupit do programu

CvicimeDoma.cz – Online fitness video program

Cílem programu je vyřešit nejčastější problémy, které při hubnutí a změně životního stylu máme. Patří mezi ně nedostatek motivace, nedostatek vůle nebo pocit, že jsme na všechno sami a nemáme dostatek podpory. Tyto a celou řadu dalších problému máme za cíl tímto programem vyřešit.

Jak to uděláme?

Spojujeme stejně naladěné lidi, kteří se navzájem podporují a pracují na sobě. Cvičíme podle tréninkových videí, která jsou velmi efektivní, díky kombinaci aerobního cvičení a posilování, takže se velmi rychle dostaví první výsledky.

Součástí jsou pravidelné stravovací tipy, kterými podporujeme celý proces. A když si nevíte rady, rádi vám poradí zkušení fitness trenéři i výživoví poradci.

A abychom nezapomněli, pro soutěživé typy je tu také možnost vyhrát dovolenou u moře a spoustu dalších cen. Stačí zaslat fotku před začátkem a po skončení programu. Tato fotka nebude nikde zveřejněna bez vašeho souhlasu. Odborná porota složená z trenérů, poradců a dalších tvůrců kurzu, poté vybere účastnici, která udělala největší pokrok. A ta pojede na zasloužený odpočinek k moři.

Proč fitness program funguje?

  • Připravili ho opravdoví fitness trenéři
  • Výživoví poradci vám sestaví jídelníček na míru
  • Trenéři i poradci s vámi konzultují pokroky
  • Motivujete se ostatními
  • Zabere vám jen pár minut denně

V čem je tento program lepší?

  • Zpevníte si postavu a zlepšíte kondičku
  • Oblečete šaty, které jste si schovávala – až zhubnete
  • Získáte sebevědomí
  • Budou se za vámi otáčet

S kým budete cvičit?

 

Vstoupit do programu

Nejčastější dotazy ke cvičení online

Jak často budu cvičit?

Týdně na vás čeká 3-5 tréninkových videí, která vám pomohou dostat se do formy.

Kdo jsou trenéři z videí?

Jedná se o profesionální trenéry s minimálně pěti lety praxe, které můžete potkat ve fitness centru. Hlavním patronem programu je Monika Müllerová s vystudovaným oborem Tělovýchova a sport a ochrana obyvatelstva na UK FTVS.

Jak se zapojit do soutěže?

Jednoduše si změřte pas, boky a hrudník, zvažte se a vyfoťte (celou postavu zepředu a zboku, nemusí být vidět obličej), fotky nám zašlete e-mailem (nebojte, nebudeme je nikam zveřejňovat) a cvičte spolu s ostatními. Na konci soutěže se opět vyfoťte, změřte a zvažte a porota složená z trenérů vybere vítěze.

Jaké jsou výhry?

Hlavní výhrou je dovolená u moře, dále fitness vybavení a potravinové doplňky. Přihlaste se a vyhrajte.

Kdo rozhoduje o výhře?

O celkovém pořadí v soutěži rozhoduje porota složená z pořadatele, trenérů a výživových poradců. Hlasovat mezi sebou budou také účastníci soutěže. Soutěž je nestranná.

Dostanu všechna videa najednou nebo každý týden nová?

Každý týden vám zašleme nová videa pro cvičení v aktuálním týdnu. Videa se budou obměňovat, abyste do cvičení zapojily všechny potřebné partie.

Jak budu komunikovat s trenéry?

Připravili jsme pro vás speciální facebookovou skupinu, ve které můžete komunikovat s trenéry i s ostatními soutěžícím. Zároveň vám bude trenér i výživový poradce jednou týdně k dispozici pro soukromý chat nebo hovor.

Kdy soutěž začíná a kdy končí?

První kolo soutěže začíná 1.5.2017. Chcete se zúčastnit? Přihlaste se. Konec soutěže je naplánovaný na 30.6.2017.

Mohu komunikovat s ostatními účastníky soutěže?

Samozřejmě; ve facebookové skupině můžete komunikovat s ostatními soutěžícími, trenéry i výživovým poradcem.

Musím se účastnit soutěže?

Soutěž není povinná. Můžete tedy cvičit a pracovat na sobě podle on-line programu i bez účasti v soutěži. Soutěžící se ale nemusí bát, jejich fotky nebudou nikde bez souhlasu zveřejněny.

Vstoupit do programu

Online cvičení na doma – Cvičte podle tréninkových videí s instruktorem
5 (100%) 1 vote

Žádné komentáře

Zanechat odpověď: