Dokonca aj vaša peňaženka by mala byť zdravá

0
417

Zdravý životný štýl a zdravej výživy sú populárnou témou, ale premýšľali ste niekedy o zdraví vašej peňaženky? Reč je o zdravých návykoch, ktoré pomáhajú múdremu manažmentu domácnosti. Takže sú vaše finančné zvyky zdravé?

V knihe Najbohatší muž v Babylone je veľmi pekné povedať, že by ste mali zaplatiť za seba najprv. Že to robíš? Ale kde. Prvým z nich sú peniaze na rôzne pôžičky a hypotéky, školné a obedy, krúžky, všetko ostatné, len nie vy. Je však správne vziať aspoň 10% svojich zárobkov a odložiť ich. Potom spravujete 90% svojho príjmu a zaujímate sa, že sú dosť. Táto myšlienka je kľúčom k finančnému zdraviu domácnosti.

Odstránenie úverov – úvery, najmä tie krátkodobé, sú najhoršie, čo môžete urobiť pre zdravie peňaženky. Bude dočasne riešiť finančné problémy, ale neskôr to bude horšie. Lepšie myslieť na zbytočné výdavky, ako sú cigarety, alkohol, sladkosti, drahé tarify a predplatené služby. Ak si ich nemôžete dovoliť, nekupujte ich.

Zábava ako čas a úspory – Bavte sa, nemôžete len pracovať. Je nevyhnutné, aby ste mohli relaxovať a doplniť energiu. Zábava vás nemusí stáť nič. Na internete nájdete hry zadarmo, ktoré si môžete stiahnuť alebo hrať online. A to je.

 

Second Article:

Also your wallet need to be healthy (500-700 characters)

Content:

*Open paragraph

*Talk about how to save money a little bit, then give a couple of examples, in one of the examples write something like, “those who love to play online start with  games for free….”

Anchor: Hry zdarma, example above.

Link: https://www.casino-online-sk.com/kasina-zadarmo

Dokonca aj vaša peňaženka by mala byť zdravá
Ohodnoťte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here